BytyDomyaDomky.cz

ZAMĚŘUJEME SE NA VEŠKERÉ INTERIÉRY NEJEN V OSTRAVĚ A ŠIROKÉM OKOLÍ. TAKÉ PROVÁDÍME KOMPLETNÍ REKONSTRUKCE RODINNÝCH DOMŮ A PANELOVÝCH BYTŮ.

Firma BytyDomyaDomky vznikla v roce 2006 s jasným cílem poskytovat naším zákazníkům komplexní služby při realizaci jejich interiérů. Zakladatelé společnosti mají s moderními interiéry více než 10-ti leté zkušenosti. Své síly a zkušenosti spojujeme s dalšími odborníky v této oblasti tak aby výsledek odpovídal současným požadavkům zákazníka.

Po dloholetých zkušenostech  a  hlavně na základě spokojeností našich zákazníků v oblasti stavebnictví byla založena stavební společnost.  Hlavním naším zaměřením od samého začátku bylo využít znalosti problematiky rekonstrukce bytů a domů. Dále znalosti z oblasti zateplení střech, hydroizolace, sanace balkonů a výměny oken a dveří. Činnosti jako jsou zateplení domu, rekonstrukce fasád a interiéru, nátěry fasád. Při rekonstrukcích domů Vám také pomůžeme zajistit financování z programu ZELENÁ USPORÁM  na rodiné a bytové domy vč. poradenství, vyřizení  tepelného auditu a projektové dokumentace.