Rekonstrukce koupelny nikdy nebyla snazší

Plánujete-li si nechat postavit novou, stylovou koupelnu na klíč, či se chystáte pustit do rekonstrukce té staré, a chcete se vyhnout zbytečnému stresu, zkuste to s námi. Na rychlé a přitom vysoce kvalitní realizace, probíhající v maximální pohodě a bez starostí.


Co umíme ?

-    kompletní proces rekonstrukce koupelny

-    doprava a vynáška až do bytu

-    obkladačské práce

-    instalace zařizovacích předmětů

-    bourání příček

-    zdění nových příček

-    novou elektroinstalaci

-    pokládku PVC, laminátových podlah, koberců i marmolea

-    montáž koupelnového nábytku

-    odvoz suti a odpadu, ekologická likvidace

 

Jak na to ?

Nejlepší bude začít nezávaznou konzultací s našim obchodním zástupcem. Pokud se po vyslechnutí podmínek realizace rozhodnete našich služeb skutečně využít, do tří dnů se Vám ozveme a společně si dohodneme termín pro odborné zaměření. Jeho výsledky obratem předáme kolegům z grafického centra, kteří na jejich základě vytvoří vizualizaci a předběžné rozpočty týkající se vaší plánované rekonstrukce. Zjistíme-li při této příležitosti, že typ Vaší rekonstrukce vyžaduje stavební povolení či ohlášku, nemusíte mít strach, i v této záležitosti Vám ochotně poradíme a vče vyřídíme za Vás.
     

 
3D grafický návrh ve fotografické kvalitě či návrh  

Náhled prostřednictvím našeho vypracovaného návrhu, vám umožní své budoucí dílo vidět ještě před zahájením samotné rekonstrukce. Vaše představa o nové koupelně tak bude dokonalá. Grafický návrh Vám také usnadní sladění vybraných materiálů. Podrobně s vámi probereme podobu budoucích prostor, vhodnou volbu zařizovacích předmětů, technologické postupy a možnosti realizace.

Pokud s vizualizací navržené koupelny budete spokojeni, připravíme vám detailní cenovou nabídku. Naceníme Vám navrhovaný materiál včetně potřebné stavební chemie a vypočítáme ceny prací. Termín rekonstrukce přizpůsobíme vašim potřebám. Samotnou realizaci pak provedeme v dohodnutém termínu, dle náročnosti celého projektu.

Po dokončení rekonstrukce Vám koupelnu předáme bez vad a nedodělků a předvedeme funkčnost všech zařizovacích předmětů.  Taktéž proběhne důkladná kontrola všech provedených prací. Obdržíte také písemný protokol o předání včetně všech potřebných dokladů a záručních listů souvisejících s Vaším dílem. Teprve v tomto okamžiku, budete-li s výsledkem rekonstrukce koupelny plně spokojeni a dílo převezmete bez výhrad, vám bude fakturováno zbývající cena za práci. Pak už jen budete moci za sebou zavřít dveře a začít si užívat své nové koupelny.

ZDE - si můžete také prohlédnout ukázku, jak probíhá kompletní rekonstrukce bytu