3D grafické návrhy koupelen a WC

Zpracování grafického návrhu koupelny ( vizualizace ) Vám zajistí, že uvidíte vaši koupelnu dříve, než bude položena jediná dlaždice.

 

-    Nejste rozhodnuti, který druh obkladu se bude do vaší koupelny nejlépe hodit ?

-    Nevíte, jestli se vám vedle plánované nové vany vejde ještě automatická pračka ?

-    Obáváte se, že vámi vybraná skladba obkladu bude vypadat moc tmavě nebo studeně ?

-    Chcete se ujistit, že volba obkladu a jeho skladba je přesně to, co si přejete ?

 

 

1.    Počet grafických návrhů (vizualizací) koupelny

Jednotlivé grafické návrhy koupelny se mohou lišit skladbou obkladu, sérií obkladu, zařizovacími předměty a jejich rozmístěním. Návrhy jsou zpracovány na určitý půdorys koupelny, nikoliv do různých koupelen.

 

2.    Úprava obkladu

Možnost provedení dodatečných úprav vybrané série obkladu, po vytvoření návrhu ( změna skladby obkladu, změna barevného provedení v rámci vybrané série atd. ). Do úprav obkladu nelze zahrnout změnu půdorysu, záměnu zařizovacích předmětů a jejich umístění, ani záměnu série obkladu.


 
3.    Počet pohledů

Různé pohledy do navržené koupelny. Jeden pohled je shora a ostatní z rohu místnosti.


 
4.    Pulty, niky a jiné přizdívky

Možnost vytvoření pultu ( např. pro zápustné umyvadlo ), zděných nik, schodů a jiných přizdívek ( běžné instalační přizdívky jsou možné ve všech variantách zpracování vizualizace ).
 
5.    Návrh obkladu dle grafika

V tomto případě zákazník nemusí uvést přesnou skladbu obkladu. Je potom na uvážení grafika, jak nakombinuje skladbu obkladů, případně umístí zákazníkem vybrané dekory a listely.


 
6.    Další návrh koupelny

Pokud si chcete vybírat z více návrhů koupelny, než zahrnuje vámi objednaná varianta vizualizace ( např. u varianty PROFI jsou 2 různé návrhy koupelny ), máte možnost si tento další návrh objednat.


 
7.    Další úprava obkladu

Máte možnost objednat si další úpravu obkladu, pokud jste již vyčerpali počet úprav, které jsou součástí vámi objednané varianty vizualizace.